Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Реконструкція підстанції «Ювілейна» з метою підвищення надійності електропостачання споживачів Лисичанського енерговузла
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2019) Гундертайло, Олександр Васильович; Данилова, Олена Анатоліївна; Лисенко, Людмила Іванівна
    У статті розглянуто проблему забезпечення надійності електропостачання споживачів північної частини Луганської області, в тому числі її Лисичанського енергетичного вузла. Проаналізовано роботу Луганської ТЕС, що працює сьогодні за схемою «острову» із зниженою генерацією та забезпечує електропостачання лише прилеглих споживачів з низькою надійністю з-за пошкоджень ліній видачі потужності внаслідок бойових дій та неможливості відновлення паралельної роботи з системою України. Обгрунтовано необхідність будівництва нової ПС 500/220/35 кВ «Кремінська», яка надасть можливість відновити надійне енергопостачання споживачів цього регіонуі, а також вилучити його з режиму «енергетичного острову», дозволить синхронізувати область з Об’єднаною енергетичною системою України. Надано варіанти реконструкції відкритого розподільчого устаткування ПС 220 кВ «Ювілейна» у зв'язку з підключенням двох нових повітряних ліній.
  • Ескіз
    Документ
    Аналіз доцільності впровадження технології «активний будинок» в кліматичних умовах північно-східної України
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2019) Данилова, Олена Анатоліївна; Золотарьов, Денис Олегович; Лисенко, Людмила Іванівна
    «Активний будинок» це будинок з позитивним енергобалансом, важливою особливістю якого є власне виробництво електроенергії за рахунок відновлюваних джерел, при цьому кількість виробленої енергії перевищує власні потреби, що дозволяє поставляти надлишок у локальну мережу. В роботі досліджено можливість і доцільність впровадження цієї технології на прикладі об’єднання 10 «активних» будинків в Харківської області. Розглянуто три групи мешканців, що відрізняються характером електроспоживання, можливість покриття усередненого добового навантаження об’єднання «активних» будинків за рахунок 315 ФЕМ PV-260M-260 Вт, 4 ВЕУ СВ-6.7/2000-7 кВт і 16 акумуляторних батарей Tesla Powerwall 2 AC. Проаналізовано заходи що до покриття споживання об’єднання «активних» будинків у випадку несприятливих погодних умов. Оцінено економічну ефективність інвестицій в такий проект.