Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Ескіз
    Документ
    Проникність водню у фторидно-оксидних розплавах різних систем
    (НТУ "ХПІ", 2010) Брем, В. В.; Кожухар, В. Я.; Дмитренко, І. В.
    Для вибору оптимальних складів фторидно-оксидних флюсів вивчено вплив різних добавок у комбінаціях фторидних, хлоридних і оксидних сполук сильних гідридоутворуючих елементів на проникність водню. За результатами досліджень обрані оптимальні склади фторидно-оксидних флюсів для кожної конкретної марки с талі.
  • Ескіз
    Документ
    Вплив добавок на в'язкість фторидно-оксидних розплавів
    (НТУ "ХПІ", 2010) Брем, В. В.; Кожухар, В. Я.; Дмитренко, І. В.
    Для вибору оптимальних складів фторидно-оксидних флюсів вивчено вплив різних добавок на динамічну в’язкість, яка визначає комплекс технологічних властивостей і техніко-економічних показників електрошлакового переплаву. Одержані результати дозволили рекомендувати деякі дослідні флюси для проведення переплаву.
  • Ескіз
    Документ
    Дослідження вологопоглинальної здатності карбонізованих флюсів
    (НТУ "ХПІ", 2011) Брем, В. В.; Кожухар, В. Я.; Дмитренко, І. В.; Буга, С. П.
    Для вибору оптимальних умов підвищення вологостійкості фторидно-оксидних флюсів проведено термодинамічний аналіз реакцій карбонізації деяких алюмінатів і силікатів, що входять до складу ряду промислових композицій флюсів. За допомогою лабораторних досліджень вирішене завдання вибору оптимальних умов проведення карбонізації флюсів і корегування їх складу з урахуванням різноманіття фактичного фазового складу.
  • Ескіз
    Документ
    Вибір іонної системи для фторидно-оксидного розплаву
    (НТУ "ХПІ", 2012) Брем, В. В.; Кожухар, В. Я.; Дмитренко, І. В.; Буга, С. П.
    Здійснено застосування іонної теорії розчинів з довільним числом катіонів і аніонів до фторидно-оксидних розплавів. Отримано рівняння для розрахунку розчинності водню в розплавах на основі систем CaF₂ - CaO, CaF₂ - CaO - SiO₂, CaF₂ - CaO - Al₂O₃ і CaF₂ - CaO - SiO₂ - Al₂O₃. Вони виражають залежність іонної частки іонів Н⁺ від Р Н₂О у рівноважній газовій фазі над розплавами й від складу розплаву. Складено загальне рівняння розчинності водню у фторидно-оксидних розплавах.