Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Емпіричні дослідження факторів впливу на вартість підприємств
    (НТУ "ХПІ", 2011) Журавльова, І. В.
    Розглянуто сутність поняття вартість підприємства, фактори впливу на вартість. Запропоновано методичний підхід до дослідження факторів впливу на підґрунті регресійного та факторного аналізів. Представлені результати емпіричних досліджень факторів впливу на ринкову вартість підприємств машинобудування Харківського регіону. На підґрунті регресійного аналізу виявлено закономірності взаємозв’язку між ринковою вартістю та вартістю інтелектуального капіталу, інтелектуальним коефіцієнтом доданої вартості VAIC, нормою прибутку на інтелектуальний капітал, рентабельністю активів, рентабельністю власного капіталу. Визначені основні фактори і їх спрямованість на ринкову вартість.
  • Ескіз
    Документ
    Морфологічний аналіз фінансової безпеки суб'єктів підприємництва
    (НТУ "ХПІ", 2013) Журавльова, І. В.; Лелюк, С. В.
    Проводиться дослідження суті поняття фінансової безпеки на основі використання морфологічного аналізу. Проведено аналіз існуючих визначень фінансової безпеки. Виділено їх ключові ознаки. Досліджено міру подібності існуючих трактувань за відображенням елементів фінансової безпеки суб'єктів підприємництва. На підґрунті морфологічного аналізу виведено та запропоноване уточнене визначення сутності фінансової безпеки суб’єкта підприємництва.