Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Розрахунковий аналіз гофрування полоси із маловуглецевої сталі
    (НТУ "ХПІ", 2010) Калюжний, О. В.
    Розглянутий розрахунковий аналіз методом скінчених елементів процес гофрування полоси з мало вуглецевої сталі. Визначені силові режими, напружено-деформований стан заготовки, встановлена кінцева геометрія виробу.
  • Ескіз
    Документ
    Порівняльний аналіз традиційного обтиску та обтиску заготовок з диференційованим протитиском
    (НТУ "ХПІ", 2011) Калюжний, О. В.
    Методом скінчених елементів проведено математичне моделювання холодного традиційного обтиску трубчатих заготовок із сталі та обтиску в умовах дії диференційованого протитиску на внутрішню поверхню заготовки. Визначені кінцева геометрична форма виробів, зусилля обтиску, розподіл питомих зусиль на деформуючому інструменті, напружено-деформований стан, ступінь використання ресурсу пластичності металу після деформації. Проведене порівняння результатів моделювання. Прикладання протитиску приводить до збільшення ступеню деформації при обтиску.
  • Ескіз
    Документ
    Вплив коефіцієнта відбортування на силові режими і якість виробів при відбортуванні круглих отворів в традиційній та в зпрофільованій листовій заготовці
    (НТУ "ХПІ", 2012) Калюжний, О. В.
    В статті розглянуто визначення розрахунковим шляхом впливу коефіцієнта відбортування на силові режими та якість виробів при відбортуванні круглих отворів сферичним пуансоном в традиційній і зпрофільованій листовій заготовці. Встановлено, що зусилля і робота деформації при відбортуванні зпрофільованих заготовок більші, чим при відбортуванні традиційних заготовок. Збільшення коефіцієнта відбортування приводить до зменшення різниці між максимальними величинами зусилля формоутворення виробів