Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Система критериев оценки технологических решений
    (НТУ "ХПИ", 2008) Карпусь, Владислав Евгеньевич; Котляр, Алексей Витальевич
    Запропоновано систему критеріїв оптимальності для вибору найвигіднішого варіанту технологічного процесу. Проведено обґрунтування вибору кожного критерія оптимальності. Розглянуті методи вирішення задачі багатокритеріальної оптимізації.
  • Ескіз
    Документ
    Современные требования к технологической оснастке станков с ЧПУ
    (НТУ "ХПИ", 2008) Карпусь, Владислав Евгеньевич; Иванов, В. А.
    У статті розглянута обробка корпусних деталей на багатоцільових верстатах та наведена класифікація корпусних деталей. Розроблено нову класифікацію переналагоджуваних установочно-затискних пристроїв та класифікацію механізмів регулювання установочних елементів пристроїв для верстатів з ЧПК. Отримані формули для визначення часу регулювання установочних елементів у залежності від їх параметрів.
  • Ескіз
    Документ
    Производственное внедрение многошпиндельной сверлильной головки
    (НТУ "ХПИ", 2009) Карпусь, Владислав Евгеньевич; Граница, В. А.
    Ефективним напрямком підвищення продуктивності верстатів з ЧПК є концентрація технологічних переходів. У статті досліджується обробка багатошпиндельними головками. Результати досліджень свідчать про ріст продуктивності та інтенсивності формоутворення.