Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 7 з 7
  • Ескіз
    Документ
    Підвищення енергоефективності економіки України
    (НТУ "ХПІ", 2009) Ковальов, Є. В.
    Розглянутий стан сучасного енергетичного забезпечення України. Визначений вплив енергетики на економічний розвиток. Проаналізовані напрями підвищення ефективності використання енергетичних ресурсів в економіці України.
  • Ескіз
    Документ
    Фактори подолання економічної небезпеки
    (НТУ "ХПІ", 2015) Ковальов, Є. В.; Леонова, О. О.
    Визначена небезпека кризового стану економіки України, необхідність швидких структурних перетворень суспільного господарства. Проаналізований зміст, підтверджене сучасне значення прийнятої в державі Стратегії сталого розвитку «Україна - 2020», встановлена потреба її ефективного організаційного забезпечення. Запропоновані напрямки і фактори виконання Стратегії, подолання економічної кризи і зміцнення економічної безпеки держави.
  • Ескіз
    Документ
    Организаційна форма інноваційного розвитку
    (НТУ "ХПІ", 2014) Ковальов, Є. В.
    Визначено, що для сучасного економічного становища України збереження переважно сировинного напрямку господарської діяльності має високий рівень економічної небезпеки. Доведено - перспективною організаційною формою підприємства, спроможного забезпечити інноваційний розвиток, конкурентоспроможність на світових ринках і зміцнення економічної безпеки України, є українська корпорація.
  • Ескіз
    Документ
    Визначення збитків при нерівномірності постачання продукції електроенергетичних підприємств
    (НТУ "ХПІ", 2012) Ковальов, Є. В.; Гуревичев, М. М.; Соколова, Л. В.
    Актуальність досліджуваної теми базується на тому, що в Україні практично відсутня практика врахування надійності електропостачання при оцінці економічних збитків. В роботі розглянуто методику визначення збитків при відключенні електроенергії.
  • Ескіз
    Документ
    Методичні засади розрахунку величини економічних збитків при відключенні електроенергії
    (НТУ "ХПІ", 2012) Гуревічов, Маркс Михайлович; Ковальов, Є. В.; Соколова, Л. В.
    В роботі розглядаються наслідки до яких призводить вихід з ладу електроенергетичного обладнання з виробітку електроенергії на електростанціях. Запропоновані методи визначення відповідних соціально-економічних збитків. Вони матимуть місце, як для технологічних об’єктів, так і для населення. Наведено склад відповідних втрат і засоби їх розрахунку.
  • Ескіз
    Документ
    Дилема інноваційного і сировинного напрямків економічного розвитку України
    (НТУ "ХПІ", 2012) Ковальов, Є. В.
    Визначені сучасні ризики переважно сировинного напрямку економічного розвитку України. Запропоновані заходи з підвищення ефективності господарського комплексу держави.
  • Ескіз
    Документ
    Інноваційність підприємства
    (НТУ "ХПІ", 2013) Ковальов, Є. В.; Никифорець, Т. Є.
    Визначена неспроможність держави організаційно і фінансово підтримати існування науки на належному рівні. Єдиною ланкою, яка може забезпечити інноваційний розвиток країни, є підприємство у формі міжнародної корпорації.