Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Оцінка протимінної стійкості легкої бойової колісної машини
    (НТУ "ХПІ", 2015) Бісик, С. П.; Купріненко, О. М.; Корбач, В. Г.
    У роботі розглянуто проблему підвищення рівня захисту бойових броньованих машин в сучасних умовах їх бойового застосування. На підставі результатів теоретичних досліджень визначено рівень протимінної стійкості легкої бойової колісної машини та розроблено пропозиції щодо його забезпечення. Запропоновано виготовляти днище в зоні розташування двигуна не з броньової сталі. Крім того, рекомендується встановлювати протимінні сидіння. Між пластинами ї подвійного днища доцільно розміщувати енергопоглинаючі елементи.
  • Ескіз
    Документ
    Моделирование процесса свободной растяжки трубчатой заготовки при гидродинамической штамповке
    (НТУ "ХПИ", 2013) Зайцев, В. Е.; Сукайло, В. А.; Корбач, В. Г.; Ходько, А. А.
    Проведено конечно-элементное моделирование процесса свободной растяжки трубчатой алюминиевой заготовки с помощью программного комплекса LS-DYNA. Исследованы особенности деформирования трубчатого образца под действием импульсного нагружения жидкостной передающей средой в технологической системе гидродинамической штамповки. Получено количественное описание волновых явлений в передающей среде, определяющих параметры внешней нагрузки на заготовку. Выполнено сравнение результатов моделирования с экспериментальными значениями