Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Анализ синусоидальных модулированных сигналов, сформированных цифровым генератором
    (НТУ "ХПИ", 2009) Сокол, Евгений Иванович; Кипенский, Андрей Владимирович; Король, Евгений Игоревич; Верещак, В. А.
    Для формирования синусоидальных модулированных сигналов, применяемых в лечебных целях, предложено использовать цифровой генератор, реализованный на базе микроконтроллера. В программно-математическом пакете MatCad разработана модель такого генератора. С помощью модели произведен анализ выходного сигнала генератора путем сравнения его параметров с параметрами идеального сигнала.
  • Ескіз
    Документ
    Анализ влияния возмущающих факторов на параметры синусоидальных модулированных сигналов
    (НТУ "ХПИ", 2009) Сокол, Евгений Иванович; Кипенский, Андрей Владимирович; Король, Евгений Игоревич; Верещак, В. А.
    Оценку качества синусоидальных модулированных токов (СМТ), используемых в лечебных целях, предложено производить по ряду параметров. Рассмотрены варианты реализации генераторов СМТ и влияние возмущающих факторов на параметры их выходных сигналов. Предложен комплексный показатель оценки влияния возмущающих факторов на параметры СМТ и произведен сопоставительный анализ различных схем генераторов.