Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 7 з 7
  • Ескіз
    Публікація
    Аналіз інноваційної діяльності підприємств машинобудівної галузі
    (НТУ "ХПІ", 2017) Котлярова, Ангеліна Вікторівна; Кочетова, Тетяна Іванівна
    Проведено аналіз інноваційної діяльності машинобудівних підприємств України за 2010–2015 рр. Досліджено динаміку інноваційної активності, напрямів та обсягів фінансування витрат на інноваційну діяльність. У результаті дослідження було виявлено основні причини погіршення цих показників, запропоновано ряд заходів щодо формування інноваційного розвитку вітчизняних підприємств машинобудівного комплексу України.
  • Ескіз
    Публікація
    Дослідження динаміки фінансових результатів підприємств машинобудівної галузі
    (НТУ"ХПІ", 2016) Котлярова, Ангеліна Вікторівна; Бабіч, Інна Євгенівна; Кочетова, Тетяна Іванівна
    Проведено оцінку та аналіз фінансових результатів діяльності машинобудівних підприємств за 2011–2015 рр. Визначена динаміка таких показників, як: рентабельність, обсягу реалізованої продукції, фінансових результатів до оподаткування та чистого прибутку. У результаті дослідження було виявлено основні причини погіршення цих показників, виділено тенденції та перспективи розвитку машинобудування в Україні та запропоновано ряд заходів.
  • Ескіз
    Документ
    Оцінка ефективності кредитування підприємства
    (НТУ "ХПІ", 2010) Котлярова, Ангеліна Вікторівна; Мільшина, В. М.
    Вопрос выбора источников финансирования возникает на каждом предприятии. Главной является задача установления баланса между собственными и заемными средствами, особенно в условиях убыточности или низкой рентабельности предприятий. Оценка эффективности кредитования предприятия с помощью коэффициента финансового левериджа позволяет установить порог, за которым наращивание заемных средств нецелесообразно.
  • Ескіз
    Публікація
    Фінансова стійкість підприємства та фактори, що впливають на неї
    (НТУ "ХПІ", 2015) Котлярова, Ангеліна Вікторівна; Кочетова, Тетяна Іванівна
    В статті розглядається сутність і значення фінансової стійкості підприємства. Пропонується розробити ефективний інструментарій прогнозування первинних ознак фінансової нестійкості, враховуючи внутрішні та зовнішні фактори, які впливають на фінансову стійкість підприємства. Зроблено висновки щодо використання комплексного показника оцінки фінансової стійкості підприємства.
  • Ескіз
    Документ
    Управління фінансовими ризиками підприємства за допомогою страхування
    (НТУ "ХПІ", 2014) Котлярова, Ангеліна Вікторівна; Бабіч, Інна Євгенівна; Кобець, Валентин Миколайович
    У статті розглянуто основні параметри оцінки ефективності страхування фінансових ризиків в сучасних умовах. Методи аналізу фінансових ризиків повинні в максимально можливій мірі враховувати цільові установки та стратегію управління ними, щоб даний вид страхування отримав подальшу практичну реалізацію.
  • Ескіз
    Публікація
    Оцінка вартості підприємства з застосуванням опціону
    (НТУ "ХПІ", 2012) Кочетова, Тетяна Іванівна; Котлярова, Ангеліна Вікторівна; Яцина, Вікторія Валентинівна
    У сучасній практиці часто використовується оцінка вартості компанії при визначенні інвестиційної привабливості. Однак не завжди методи оцінки, що стали звичними, дозволяють одержати показник, що не викликає сумнівів. Причиною найчастіше є обмеження та недоліки, властиві кожному із класичних підходів до вартісної оцінки. У статті розглядаються питання оцінки вартості українських підприємств за допомогою опціонних моделей.
  • Ескіз
    Публікація
    Оцінка та аналіз фінансових ризиків підприємства
    (НТУ "ХПІ", 2011) Котлярова, Ангеліна Вікторівна; Кочетова, Тетяна Іванівна; Яцина, Вікторія Валентинівна
    Ризики існують на всіх фазах і етапах діяльності підприємства, тому функція управління ними є актуальною протягом всього життєвого циклу підприємства. У роботі розглядаються питання аналізу та оцінки ризиків підприємства. Як здійснюється управління ступенем операційного та фінансового леверіджу. Зроблено висновок стосовно грамотної фінансової політики підприємства.