Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    До питання аналізу точності технологічного процесу обробки поршневого пальця
    (НТУ "ХПІ", 2015) Тарасюк, Анатолій Петрович; Ламнауер, Наталія Юріївна
    Розв’язується задача технології машинобудування, яка стосується аналізу точності технологічного процесу обробки. Запропоновано новий метод знаходження оцінок параметрів моделі розподілу випадкової величини – розміру. Надано формулу для розрахунку максимального відсотку якості деталей при обробці за застосованою технологією. Знайдені оцінки пропонується використовувати в розрахунковій формулі для аналізу точності процесу обробки за показником, що досліджується. Результати досліджень застосовувалися для оцінки якості процесу обробки пальця поршня автомобіля ВАЗ.
  • Ескіз
    Документ
    Загальна модель розподілу лінійних розмірів деталей та її застосування для поліпшення якості виробів машинобудування
    (НТУ "ХПІ", 2013) Ламнауер, Наталія Юріївна
    Запропоновано загальну модель розподілу лінійних розмірів виробів та знайдені оцінки її параметрів, з використанням якої вирішуються задачі прогнозування та контролю якості технологічного процесу обробки та оптимальної настройки верстату.