Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Исследование спектральных свойств меламиноформальдегидных полимеров для сцинтилляционной техники
    (НТУ "ХПИ", 2007) Лебедев, Владимир Владимирович
    У даній статті методами УФ- та люмінесцентної спектроскопії досліджені спектральні властивості меламіноформальдегідних полімерів. Встановлено, що межа власного поглинання меламінофор-мальдегідних полімерів лежить в області 280-285 нм, а максимум свічення люмінесценції – 369-373 нм. Досліджено впливи температури структурування та складу на основні спектральні характеристики. В результаті проведених досліджень, зроблено висновок про те, що за своїми спектральними характеристиками меламіноформальдегідні полімери близькі до полістиролу, як найбільш розповсюдженого полімерного матеріалу для виготовлення пластмасових сцинтиляторів.
  • Ескіз
    Документ
    Исследования влажности древесно-полимерных материалов на основе вторичных полимеров
    (НТУ "ХПИ", 2012) Лебедев, Владимир Владимирович; Карев, Артем Игоревич; Чавров, Сергей Александрович
    Проведены исследования влажности древесно-полимерных композитов на основе отходов полипропилена и органических отходов и ее влияние на технологические характеристики образцов.