Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Техническое перевооружение ТЭЦ-2 «Эсхар»
    (НТУ "ХПИ", 2006) Левин, М. М.; Руденко, С. Н.; Мамонтов, Н. И.; Бабичев, Л. А.
    Розглянуто варіанти технічного переозброєння ДП ТЕЦ-2 «Есхар» з урахуванням наявної інфраструктури електростанції. Показано переваги будівництва вугільних дубль-блоків 125 МВт з котлами ЦКШ порівняно із зведенням парогазових блоків 135 МВт враховуючи можливість значного відпуску тепла.
  • Ескіз
    Документ
    Разработка схемы пуска и работы теплофикационного блока Т-250/300-240 Харьковской ТЭЦ-5 на турбоприводе при его питании паром постороннего источника
    (НТУ "ХПИ", 2006) Мамонтов, Н. И.; Гарькавенко, И. В.; Кобцев, О. М.; Воеводин, Ю. Т.
    Харківським ЦКБ «Енергопрогрес» розроблено та впроваджено реконструкцію живильного турбонасоса (ПТН) турбіни Т-250/300-240 ст. №3 Харківської ТЕЦ-5. Реконструкція проточної частини власне приводної турбіни дозволила зменшити втрату тиску на регулюючому клапані та витрату пари на ПТН за збереження потрібної потужності. Також розроблено реконструкцію схеми підключення ПТН по підведенню та відведенню пари, що дозволяє здійснювати пуск енергоблоку на ПТН при живленні його парою стороннього джерела. В наслідку реконструкції ПТН підвищується економічність роботи, надійність та маневреність енергоблоку, зменшуються витрати палива під час пусків та на основних режимах.