Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 7 з 7
  • Ескіз
    Документ
    Теоретичні аспекти формування антикризових стратегій при реформуванні промислових підприємств України
    (НТУ "ХПІ", 2010) Манойленко, Олександр Володимирович; Сиром'ятникова, Оксана Валеріївна
    В статті на основі аналізу теоретичних передумов запропоновано методичний підхід до формування антикризових стратегій промислових підприємств; визначено, що стратегія повинна враховувати багатовимірну систему економіко-організаційних координат, ключовими елементами якої є: система корпоративного управління, конструкційна побудова структурних елементів корпоративної системи, процесно-потокові характеристики, що відображаються на економічних параметрах їх функціонування та слугують індикаторами виникнення кризових явищ.
  • Ескіз
    Документ
    Теоретико-методичні засади формування системи державного фінансового контролю електронної комерції
    (НТУ "ХПІ", 2012) Манойленко, Олександр Володимирович; Лісіна, В. Ю.
    Представлено основні напрями реформування системи державного регулювання підприємницької діяльності в мережі Інтернет. Запропоновано механізм адаптації іноземного досвіду державного регулювання підприємницької діяльності в мережі Інтернет.
  • Ескіз
    Документ
    Теоретичні аспекти удосконалення типологізації кризових явищ
    (НТУ "ХПІ", 2012) Манойленко, Олександр Володимирович; Сиром'ятникова, Оксана Валеріївна
    Представлена дворівнева класифікація кризових явищ: на макрорівні та на рівні промислового підприємства, розроблена для спрощення ідентифікації, діагностики кризи, розкриття її особливостей та прискорення формування рекомендації щодо її подолання.
  • Ескіз
    Документ
    Теоретичні та методологічні основи визначення сутності системи державного фінансового контролю
    (НТУ "ХПІ", 2012) Манойленко, Олександр Володимирович; Лісіна, В. Ю.
    Розглянуто сукупність ієрархічно взаємопов’язаних понять «система», «фінансовий контроль», «система фінансового контролю», «державний фінансовий контроль», «система державного фінансового контролю» та запропоноване таке трактування фінансового контролю, яке має стати базою семантичного моделювання системи базових та похідних понять об’єктів контрольної діяльності.
  • Ескіз
    Документ
    Теоретико-методологічні аспекти забезпечення динамічної стійкості корпоративних структур в системі економічної безпеки
    (НТУ "ХПІ", 2013) Манойленко, Олександр Володимирович
    В статті визначені теоретико-методологічні аспекти формування систем економічної безпеки корпоративних структур з точки зору забезпечення їх динамічної стійкості в процесі управління їх розвитком. Досліджено основні фактори зовнішнього середовища (інституційного характеру) та закономірності генезису й життєвих циклів корпоративних систем, що зумовлюють особливості формування систем економічної безпеки при забезпечені їх динамічної стійкості.
  • Ескіз
    Документ
    Особливості застосування методів оцінки ринкової капіталізації компанії в умовах переходу України на МСФО
    (НТУ "ХПІ", 2013) Самченко, Ж. В.; Манойленко, Олександр Володимирович
    Проведено аналіз теоретичних підходів до визначення сутності капіталізації компанії, методик її оцінки, досліджено їх переваги та недоліки використання для умов національної економіки України. Визначено головні розбіжності національних і міжнародних стандартів бухгалтерського обліку та фінансової звітності в частині їх використання для оцінки капіталізації компанії.
  • Ескіз
    Документ
    Формування методичного підходу фінансової оцінки реалізації цілей інноваційної політики підприємства
    (НТУ "ХПІ", 2013) Манойленко, Олександр Володимирович; Строков, Євген Михайлович
    В статті запропоновано теоретичне обґрунтування розробки методичного підходу фінансової оцінки реалізації цілей інноваційної політики машинобудівного підприємства на основі формування композиції цілей інноваційного розвитку та сценарного підходу їх реалізації.