Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Разработка системы мониторинга инновационного развития машиностроительного предприятияф
    (НТУ "ХПИ", 2010) Орлов, П. А.; Райхлинг, П.; Тимофеев, Владимир Николаевич
    В статье рассмотрены актуальные вопросы формирования и оценки мониторинга инновационного развития промышленного предприятия. На примере предприятий и организаций машиностроительного комплексы даны методические рекомендации по эффективному функционированию системы мониторинга.
  • Ескіз
    Документ
    Конъюнктура рынка и конкурентные преимущества машиностроительных предприятий в концепции ценностей
    (НТУ "ХПИ", 2011) Заруба, Виктор Яковлевич; Орлов, П. А.; Соколова, Л. В.
    В статье рассмотрены вопросы прогнозирования конъюнктуры рынка машиностроительной продукции, а также вопросы влияния на ее формирование конкурентных преимуществ товаропроизводителей. В основу решения данной задачи положена концепция ценностей.
  • Ескіз
    Документ
    Шляхи комерціалізації об’єктів інтелектуальної власності на машинобудівних підприємствах та протидії контрафакту
    (НТУ "ХПІ", 2014) Ілляшенко, Сергій Миколайович; Орлов, П. А.; Гриньова, В. М.
    Розглянуто стан та умови здійснення інноваційної діяльності на машинобудівних підприємствах України. Обґрунтовано основні напрямки комерціалізації об’єктів інтелектуальної власності, серед яких особлива увага приділена ліцензуванню інтелектуальних технологій та власному використанню результатів інноваційної діяльності. Показано, що максимальний економічний ефект машинобудівні підприємства можуть отримати лише при раціональному поєднанні як власного споживання, так і ринковій дистрибуції інтелектуальних технологій при максимальній протидії контрафактній діяльності.