Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Ескіз
    Документ
    Перспективи подальшого вдосконалення міжнародної системи одиниць SI
    (НТУ "ХПІ", 2015) Павленко, Юрій Федорович; Голікова, Катерина Валеріївна
    В статті наведено перспективи подальшого вдосконалення Міжнародної системи одиниць, проект перевизначень ампера, кельвіна, моля, кілограма, секунди, метра, кандели через ФФС, а також шляхи створення природного еталона маси. Розглядаються наслідки перевизначення основних одиниць на подальший розвиток квантової метрології. Найважливішим наслідком нової системи буде позбавлення від останнього артефакту – прототипу кілограма і перехід на його природне визначення.
  • Ескіз
    Документ
    Аналіз функціональних і метрологічних характеристик вимірювача модуляції
    (НТУ "ХПІ", 2014) Павленко, Юрій Федорович; Голікова, К. В.
    Проведено поглиблений розгляд функціональних можливостей та метрологічних характеристик вимірювача модуляції. З чого можна зробити висновок, що реальні метрологічні можливості модулометра потенційно вище, ніж це вказано у технічному описі, а урахування особливостей проходження сигналу через тракт вимірювача модуляції і залежності метрологічних характеристик від параметрів сигналу дозволяє реалізувати ці можливості.
  • Ескіз
    Документ
    Методика вимірювання нелінійних спотворень модульованих сигналів у вимірювальних приймачах
    (НТУ "ХПІ", 2012) Павленко, Юрій Федорович; Кравченко, І. С.; Кощій, В. М.
    У статті розглянуто метод виміру нелінійних спотворень амплітудно- і частотно-модульованих сигналів в тракті вимірювального приймача (модулометра), в якому як критерій нелінійних спотворень використовується комбінаційна складова, яка виникає при подачі на модулометр сигналу з двочастотною модуляцією.
  • Ескіз
    Документ
    Дослідження методу вимірювання девіації частоти частотно-модульованого сигналу з використанням електронно-лічильного частотоміру
    (НТУ "ХПІ", 2013) Павленко, Юрій Федорович; Лаврік, В. А.; Халмурадова, А. В.
    У статті ставиться завдання розробити універсальний калібратор для повірки та калібрування засобів вимірювань ЧС обох типів (генераторів і девіометров), а також забезпечити перевірку не тільки вітчизняних, але й зарубіжних приладів