Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Расчетная модель ортогонального вихретокового преобразователя
    (НТУ "ХПИ", 2010) Хомяк, Юрий Валентинович; Сучков, Григорий Михайлович
    Розроблено розрахункову модель для оцінки взаємодії вихорострумового перетворювача з об’єктом, який має поверхневу тріщину. Наведено співвідношення для розрахунку залежностей сигналів вихорострумового перетворювача від взаємного розташування його обмоток і поверхневої тріщини сталевого зразка. Були проведені якісні порівняння результатів розрахунків з використанням даної моделі і експериментальних даних.
  • Ескіз
    Документ
    Расчет характеристик накладного преобразователя электромагнитного типа в режиме регистрации ультразвуковых волн в трубах и стержнях
    (НТУ "ХПИ", 2012) Карпусь, В. В.; Петрищев, О. Н.; Сучков, Григорий Михайлович
    Предлагается метод построения математических моделей ультразвуковых преобразователей электромагнитного типа в режиме регистрации упругих волн, распространяющихся в ферромагнитных и неферромагнитных металлах. Результативность метода показана на примере построения математической модели накладного преобразователя, который используется в устройствах неразрушающего контроля металлических труб.