Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Оптимизация технологического процесса отбелки концентрированной азотной кислоты путем применения фторопластовых тепломассообменных аппаратов
    (НТУ "ХПИ", 2008) Данилов, Юрий Борисович; Коломиец, В. Н.; Харченко, М. А.; Ладченко, С. А.
    У роботі досліджені й описані фактори впливу фторопластових тепломасообмінних апаратів на процес десорбції оксидів азоту у виробництві концентрування азотної кислоти прямим методом. Наведено математичні залежності, що дозволяють прогнозувати проведення процесу десорбції оксидів азоту і його оптимальних умов залежно від основних факторів технологічного режиму. Досягнута можливість оперативного керування температурним режимом вибільної колони в чітко заданих параметрах, що відсутньо у типовій конструкції алюмінієвих вибільних колон.
  • Ескіз
    Документ
    Исследование процесса дистилляции растворов азотной кислоты на опытной установке
    (НТУ "ХПИ", 2010) Коломиец, В. Н.; Сулима, А. Н.; Харченко, М. А.; Боровенский, Ю.В.
    В работе предоставлены результаты экспериментальных исследований дистилляции растворов азотной кислоты в заводских условиях. Полученные результаты найдут свое применение при разработке установок дистилляции растворов.