Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Модельная оценка интенсивности протеканий электрохимических процессов в порах вакуумных конденсационых покрытий на сталях
    (НТУ "ХПИ", 2008) Шалыгин, А. В.; Чебан, Т. В.
    Розглянуті закономірності корозійний-електрохімічної поведінки іонно-плазмових покриттів на сталі в нейтральних середовищах. Показано, що основним чинником, що визначає захисні властивості покриттів, є пористість і рівень залишкової напруги в покритті і поверхневих шарах підкладки.
  • Ескіз
    Документ
    Способ оценки электрохимических факторов в развитии процесса локальной коррозии в порах катодных покрытий
    (НТУ "ХПИ", 2010) Чигиринец, Е. Э.; Чебан, Т. В.; Ляпина, Е. В.
    Определено влияние коррозионно-электрохимических факторов на процесс развития трещин коррозии под напряжением. На основании экспериментальных исследований была предложена модель работы гальванических элементов, обуславливающих развитие трещин в напряженно деформированном металле. Используя общие положения теории коррозии под напряжением, нами были экспериментально изучены и теоретически обоснованы общие подходы по анализу электрохимического фактора в общей схеме развития коррозионных процессов в порах катодных вакуумных покрытий на стали.