Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 6 з 6
  • Ескіз
    Документ
    Морфологічний аналіз поняття "аутсорсинг"
    (НТУ "ХПІ", 2017) Прохоренко, Олена Вікторівна
    У статті були проаналізовані основні наукові підходи до розуміння поняття «аутсорсинг». В результаті проведеного морфологічного аналізу сутності поняття визначено, що ключовими словами у трактування аутсорсингу є «передача» та «угода». Здійснення морфологічної деком-позиції за сутнісною, організаційною та якісною складовими дозволило сформулювати визначення аутсорсингу в межах стратегічного підходу до управління організацією – як засіб оптимізації бізнес-системи, в межах системного підходу – як сукупність відносин між суб’єктами господарювання, в межах процесного підходіу – як передача деяких бізнес-процесів або функцій сторонній організації.
  • Ескіз
    Документ
    Факультет інтегральної підготовки: вчора, сьогодні, завтра (до 15-річчя з дня заснування)
    (НТУ "ХПІ", 2010) Кіпенський, Андрій Володимирович; Горбунов, Микола Петрович; Прохоренко, Олена Вікторівна
    В 90-ті роки XX ст. Україна переживала відповідальний і складний етап становлення суверенної і незалежної держави. Нові економічні умови переходу до ринкової моделі господарювання вимагали інноваційних підходів і до підготовки фахівців високої кваліфікації, спроможних однаково успішно орієнтуватись у різноманітних сферах знань. Ідея, яка була запропонована, передбачала поєднання двох важливих для держави напрямків підготовки спеціалістів з вищою освітою – економічною та юридичною. Майже 15-річний термін підтвердив правильність вибору. Інтегральна освіта отримала високу оцінку і у роботодавців, і у самих випускників факультету, а також визнана та впроваджується країнами Європи та США.
  • Ескіз
    Документ
    Практичні аспекти застосування аутсорсингу на підприємствах машинобудування
    (НТУ "ХПІ", 2015) Прохоренко, Олена Вікторівна
    В статті наведено результати практичного застосування на машинобудівному підприємстві комплексного організаційно-економічного механізму управління аутсорсингом. Процес охоплює всі стадії, починаючи з виникнення проблеми, визначення бізнес-процесів в системі, матричної оцінки кожного з процесів і обрання типової стратегії бізнес-процесу; проектування відносин з контрагентом, оцінку і вибір потенційного контрагента, прогнозування ефективності і контроль результатів.
  • Ескіз
    Документ
    Аутсорсинг як засіб віртуалізації бізнесу
    (НТУ "ХПІ", 2012) Прохоренко, Олена Вікторівна
    У статті розглянуте місце аутсорсингу й інтеграції як протилежних процесів у полі матриці «ріст-доля», висвітлена можливість застосування аутсорсингу на різних стадіях існування бізнесу.
  • Ескіз
    Документ
    Місце аутсорсингу в процесі реструктуризації підприємства
    (НТУ "ХПІ", 2014) Прохоренко, Олена Вікторівна
    Проаналізовано процес аутсорсингу як напрям реорганізації підприємства і основні наукові підходи до класифікації аутсорсингу. На базі комплексної багаторівневої класифікації аутсорсингових відносин за сукупністю ознак визначено умови, за яких аутсорсинг переходить у зворотну форму – інсорсинг.
  • Ескіз
    Документ
    Числові та аналітичні методи розрахунку внутрішньої норми прибутковості інвестиційних проектів
    (НТУ "ХПІ", 2013) Прохоренко, Олена Вікторівна; Прохоренко, Андрій Олексійович
    Описані математичні методи розв'язання задачі визначення внутрішньої норми прибутковості інвестиційного проекту. Запропоновано використовувати для визначення IRR в практиці розрахунків фінансового менеджменту числовий метод Ньютона