Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Исследование микроструктуры безобжиговых периклазоуглеродистых огнеупоров при использовании в качестве заполнителя различного вида периклаза
    (НТУ "ХПИ", 2008) Борисенко, О. Н.; Семченко, Галина Дмитриевна; Шаталова, А. В.
    У статті представлено результати досліджень мікроструктури периклазовуглецевих зразків, у яких в якості наповнювача використовували різні види периклазу. Петрографічні дослідження показали, що зразки щільні та міцні, як на плавленому, так і на спеченому периклазі.
  • Ескіз
    Документ
    Безобжиговые муллитокорундовые огнеупоры на фосфатных связках
    (НТУ "ХПИ", 2014) Харыбина, Юлия Вячеславовна; Питак, Ярослав Николаевич; Питак, Олег Ярославович
    Рассмотрены вопросы разработки безобжиговых огнеупоров на фосфатных связках для стекловаренных печей. Показаны перспективы расширения разработки безобжиговых муллитокорундовых огнеупоров для получения конкурентоспособных огнеупорных материалов. Обобщение литературных данных позволило установить, что перспективной для получения огнеупорных материалов с повышенными эксплуатационными свойствами являются композиции на основе системы Al2O3 - SiO2 - CaO - Р2O5.