Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Технологическая схема очистки сточных вод комбинатов пивобезалкогольных напитков
    (НТУ "ХПИ", 2007) Гурджян, А. Н.; Хитрова, Ирина Владимировна; Козлова, О. В.
    В статті пропонується нова технологічна схема очистки стічних вод, розроблена для пивобезалкогольного комбінату "Славутіч" (м. Запоріжжя), яка дозволяє скидати стічні води в річку без загрози навколишньому середовищу. Ця технологія передбачає повну біологічну очистку стічних вод з використанням анаеробного метанреактора, аеротенка та біофільтра з іммобілізованими мікроорганізмами.
  • Ескіз
    Документ
    Определение режимных параметров работы высоконагруженных систем биодесульфуризации с применением фосфогипса
    (НТУ "ХПИ", 2016) Черныш, Елизавета Юрьевна; Яхненко, Елена Николаевна
    Описаны результаты экспериментальных исследований режимных параметров работы биофильтра и проведена их оптимизация для повышения эффективности биологического удаления высоких концентраций сероводорода из газового потока в процессе иммобилизации сульфидокисляющих бактерий на минеральном носителе из фосфогипса. Влияние времени удержания и значения рН системы на эффективность очистки газового потока от сероводорода были аппроксимированы уравнениями регрессии, также был определен режим промывки биофильтра для удаления элементарной серы как продукта газоочистки