Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Деякі питання запобігання інцидентам при зовнішніх кібератаках на автоматизовану систему керування котлоагрегатом системи опалення
    (НТУ "ХПІ", 2018) Грудзинський, Юліан Євгенович; Харченко, Денис Юрійович
    У даній статті розглянуто деякі питання запобігання критичних інцидентів, що можуть виникнути при впливі кібератак на автоматизовану систему керування котлоагрегатом системи опалення. Описано найважливіші параметри автоматизованої системи керування (АСК) котла. Наведено можливі види ушкоджень котлоагрегату АСК. Проведено аналіз наслідків певних ушкоджень у зв’язку з кібер-інцидентом. Було також наведено перелік профілактичних заходів для попередження ушкоджень котлоагрегату внаслідок кібер-інциденту.
  • Ескіз
    Документ
    Система керування енергопотоками в когенераційній автономній вітроенергоустановці
    (НТУ "ХПІ", 2015) Щур, Всеволод Ігорович
    Задля покращення енергоефективності та зменшення питомої вартості автономних малопотужних вітроустановок (ВЕУ) з вертикальною віссю обертання, що працюють на індивідуального споживача, запропонована когенераційна ВЕУ, яка має електричний і тепловий генератори. Останній за посередництвом регульованого магнітного поля перетворює механічну енергію в теплоту, яка накопичується в бойлері та використовується в побуті. У даній роботі розроблена та досліджена за допомогою комп’ютерного симулювання дворівнева система керування енергопотоками в такій когенераційній ВЕУ. Запропонована система забезпечує повне корисне використання доступної для ВЕУ енергії вітру з максимально потужністю, рівною сумі потужностей двох генераторів, має пріоритет прямого використання та нагромадження електричної енергії, а також здійснює енергетичний менеджмент акумуляторних батарей.
  • Ескіз
    Документ
    Выбор рациональных режимов отпуска теплоты теплофикационными блоками ТЭЦ
    (НТУ "ХПИ", 2006) Шубенко, Александр Леонидович; Лыхвар, Н. В.; Зализняк, О. А.
    Розглядається технологія розв’язання задач оптимізації режимів ТЕЦ з використанням гнучких моделей енергоустановок, що адаптуються до конкретної ситуації. Проведено розрахункові дослідження режимів відпуску теплоти від турбоустановки Т-250/300-240 з використанням розроблених засобів.