Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Кинетика процесса окисления аммиака на оксидных катализаторах
    (НТУ "ХПИ", 2008) Близнюк, Ольга Николаевна; Савенков, Анатолий Сергеевич; Яковишин, В. А.; Ушакова, Нина Михайловна
    Досліджені можливості зменшення кількості монооксиду нітрогену N₂O, який утворюється як побічний продукт при високотемпературній оксидації аміаку у виробництві нітратної кислоти. На основі кінетичної моделі для платинового каталізатора розроблена кінетична модель оксидації аміаку на оксидних каталізаторах з урахуванням утворення N₂O, H₂O, N₂ та фізико-химічних властивостей аміачно-повітряної суміші та нітрозного газу. Розроблену модель та програму можна рекомендувати для розрахунків реактора оксидації аміаку з використанням оксидних каталізаторів.
  • Ескіз
    Документ
    Анализ потерь платины в производстве неконцентрированной азотной кислоты
    (НТУ "ХПИ", 2008) Авина, Светлана Ивановна; Гончаров, И. И.; Бондаренко, Л. Н.; Плуганова, О. И.
    В статті розглянуто процес отримання неконцентрованої азотної кислоти методом окиснення аміаку киснем повітря. Приведено дані (пробіг платиноїдного каталізатора, його втрати, ступінь конверсії аміаку, навантаження по аміаку), щодо роботи платиноїдного каталізатора в цеху азотної кислоти. Наведено розподілення втрат металів платинової групи по апаратам агрегату УКЛ-7.