Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Правовые отношения Германии и Украины в свете событий 2014 года
    (НТУ "ХПИ", 2014) Гаряева, Анна Михайловна; Полищук, О. Я.; Хильченко, А. М.
    В статье анализируется проблема важности межгосударственных отношений Украины и Германии. Рассматриваются различные аспекты взаимоотношений двух европейских государств. Особое внимание уделено договорно-правовой базе отношений. Германия поддерживает усилия Украины, направленные на построение прочного и стабильного государства, основанного на верховенстве закона по европейскому образцу. В конце сделан вывод о рациональности продолжения и укрепления разнообразных взаимосвязей между Германией и Украиной.
  • Ескіз
    Документ
    Договірне регулювання заробітної плати
    (НТУ "ХПІ", 2013) Погорєлов, Микола Іванович
    Розглядаються теоретичні і практичні аспекти положення про оплату праці; особливості оплати праці на підприємствах різних організаційно-правових форм і різних категорій працівників.
  • Ескіз
    Документ
    Аналіз основних причин, які впливають на ефективність процесу злиття та поглинання компаній
    (НТУ "ХПІ", 2013) Рибицька, Юлія Леонідівна
    В статті проаналізовані основні причини невдач, які виникають у процесі інтеграції компаній та надані пропозиції щодо поліпшення ефективності проведення угод злиття та поглинання.