Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Визначення критичної частоти обертання шнеку гвинтового конвеєру з додатковими лопатями
    (НТУ "ХПІ", 2015) Часов, Д. П.
    Виконано аналіз сил та параметрів, що впливають на величину критичної частоти обертання шнеку з додатковими лопатями. Досліджено критичні частоти обертання із умов не перекидання стружки за вертикальну вісь конвеєра на інший бік струмка і взаємозв’язку із піднімально-рушійною силою та наповненням жолоба. Отримана графічна залежність критичної частоти обертання шнеку від кута атаки додаткових лопатей. Розроблена математична залежність для визначення критичної частоти обертання шнеку гвинтового конвеєру з додатковими лопатями.
  • Ескіз
    Документ
    Моделирование течения в двухрядных лопаточных венцах
    (НТУ "ХПИ", 2015) Терещенко, Юрий Матвеевич; Дорошенко, Екатерина Викторовна; Аболхассанзаде, Джалал
    В работе рассмотрена тестовая задача моделирования течения в двухрядном лопаточном венце. представлены результаты численного моделирования течения в двухрядных лопаточных венцах осевого компрессора, точность расчета параметров расчета оценена с помощью верификации данных численного и известного физического эксперимента. Результаты расчета показали, что использование модели турбулентности SST Ментера, мелкой адаптивной нерегулярной расчетной сетки дает погрешность 5–7 %.
  • Ескіз
    Документ
    Особенности выбора геометрических углов входа и углов установки в задачах оптимального проектирования осевых турбин
    (НТУ "ХПИ", 2015) Бойко, Анатолий Владимирович; Усатый, Александр Павлович; Баранник, Валентин Сергеевич
    Выполнено исследование влияния геометрического угла входа рабочих решеток и угла натекания потока на эффективность активных решеток. Обоснована необходимость включения геометрического угла входа в число оптимизируемых параметров при оптимальном проектировании проточной части осевых турбин. Приведены графики зависимости коэффициента скорости от угла натекания потока при различных геометрических углах входа.