Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Вплив тріщин на модулі пружності та життєвий цикл асфальтобетону
    (НТУ "ХПІ", 2017) Ільїн, Ярослав Вікторович
    Наведено результати визначення впливу тріщин на показники міцності при вигині, модуль пружності та протяжність життєвого циклу асфальтобетону під дією постійного навантаження, що дорівнює 20 % від руйнуючого. Дослідження показали, що тріщини впливають на міцністні показники асфальтобетонів. При цьому на ці показники впливає не тільки їх наявність, але й місце їх розташування. У зв’язку з цим, слід попереджувати розповсюдження тріщин по всій площі покриття та його глибині. Особливої уваги слід надавати місцям у яких діє зосереджене навантаження.
  • Ескіз
    Документ
    Влияние среды замораживания на показатели времени жизни асфальтобетона
    (НТУ "ХПИ", 2017) Ильин, Ярослав Викторович
    Приведены результаты определения влияния воды, солевого раствора и циклического замораживания-оттаивания образцов на показатели прочности, времени жизни и средоустойчивости асфальтобетона. В ходе экспериментов было определено, что циклическое замораживание-оттаивание без дополнительных факторов оказывает незначительное влияние на прочность при изгибе, однако сказывается на прочности при сжатии; использование чистой воды вносит ощутимый вклад в потерю прочности асфальтобетона. Наибольшее негативное влияние на прогноз качества асфальтобетона оказывает циклическое замораживание-оттаивание с 5 % раствором соли.