Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Морфологічний аналіз поняття "аутсорсинг"
    (НТУ "ХПІ", 2017) Прохоренко, Олена Вікторівна
    У статті були проаналізовані основні наукові підходи до розуміння поняття «аутсорсинг». В результаті проведеного морфологічного аналізу сутності поняття визначено, що ключовими словами у трактування аутсорсингу є «передача» та «угода». Здійснення морфологічної деком-позиції за сутнісною, організаційною та якісною складовими дозволило сформулювати визначення аутсорсингу в межах стратегічного підходу до управління організацією – як засіб оптимізації бізнес-системи, в межах системного підходу – як сукупність відносин між суб’єктами господарювання, в межах процесного підходіу – як передача деяких бізнес-процесів або функцій сторонній організації.
  • Ескіз
    Документ
    Місце аутсорсингу в процесі реструктуризації підприємства
    (НТУ "ХПІ", 2014) Прохоренко, Олена Вікторівна
    Проаналізовано процес аутсорсингу як напрям реорганізації підприємства і основні наукові підходи до класифікації аутсорсингу. На базі комплексної багаторівневої класифікації аутсорсингових відносин за сукупністю ознак визначено умови, за яких аутсорсинг переходить у зворотну форму – інсорсинг.