Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Вплив глинистих компонентів на властивості шлікерних мас в технології санітарної кераміки
    (НТУ "ХПІ", 2008) Сальник, В. Г.
    Наведено результати досліджень водних систем сумішей каолінів і глин, що є складовими шлікерних мас для виготовлення санітарної кераміки, і простежено ефект інтенсифікації процесу розрідження і підвищення плинності при регулюванні кількісного співвідношення компонентів і збільшенні концентрації грубо дисперсних часток.
  • Ескіз
    Документ
    Використання високочастотних гідродинамічних коливань для одержання водно-етанольних сумішей
    (НТУ "ХПІ", 2015) Шурчкова, Юлія Олександрівна; Дубовкіна, Ірина Олександрівна
    Проведений аналіз процесів, що мають місце в бінарних системах вода-етанол: гідратації, асоціації. Представлено дослідження властивостей водних систем оброблених методом дискретно-імпульсного введення енергії. Наведено результати експериментальних досліджень впливу високочастотних гідродинамічних коливань на фізико-хімічні параметри водних систем. Встановлено зниження вмісту розчиненого кисню у водно-етанольних сумішах. Сформульовано висновки, які мають практичну цінність для проведення подальших наукови досліджень у даному напрямку та розроблення рекомендацій для промислового виробництва.