Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Современные требования к технологической оснастке станков с ЧПУ
    (НТУ "ХПИ", 2008) Карпусь, Владислав Евгеньевич; Иванов, В. А.
    У статті розглянута обробка корпусних деталей на багатоцільових верстатах та наведена класифікація корпусних деталей. Розроблено нову класифікацію переналагоджуваних установочно-затискних пристроїв та класифікацію механізмів регулювання установочних елементів пристроїв для верстатів з ЧПК. Отримані формули для визначення часу регулювання установочних елементів у залежності від їх параметрів.
  • Ескіз
    Документ
    Синтез структур многоинструментных блоков при обработке концевым инструментом
    (НТУ "ХПИ", 2010) Яковенко, Игорь Эдуардович; Яковенко, Е. И.
    Данная статья посвящена рассмотрению вариантов создания разных инструментальных блоков, исходя из ограничений совместимости инструментов и ограничений по точности обрабатываемых поверхностей.
  • Ескіз
    Документ
    Моделирование технологических процессов обработки корпусных деталей с применением управляющих сетей Петри
    (НТУ "ХПИ", 2014) Приходько, Ольга Юрьевна; Слипченко, Сергей Евгеньевич
    В статье рассматривается интерпретация управляющих сетей (SN), которая построена на основе безопасных сетей Петри (SPN). Приведено обоснование применения сетей Петри при решении задач технологии машиностроения. На примере задачи об эффективном использовании производственных ресурсов продемонстрированы возможности SN, проведено сравнение с моделями на основе безопасных сетей Петри. Рассмотрена возможность моделирования паралельных процессов обработки сложных деталей на базе SPN.