Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Информационная технология решения задачи формирования перспективного ряда продукции, построенного по модульному принципу
    (НТУ "ХПИ", 2006) Кононенко, Игорь Владимирович; Протасов, И. В.
    В статті розглядається інформаційна технологія, розроблена для вирішення динамічної задачі оптимізації перспективного ряду продукції, побудованого за модульним принципом, у постановці, що враховує можливість максимізації прибутку виробника. Проведено чисельне дослідження, що підтверджує ефективність застосування даної автоматизованої технології.
  • Ескіз
    Документ
    Максимизация прибыли при формировании типажа перспективной продукции
    (НТУ "ХПИ", 2005) Кононенко, Игорь Владимирович; Протасов, И. В.
    В умовах жорстокої конкуренції актуальним питанням управління виробництвом є вирішення задачі максимізації прибутку виробництва. Однією з найбільш складних і важливих задач, що виникають при управлінні розвитком виробництва, є задача планування перспективного ряду продукції. У цій статті розглянута модель динамічної задачі оптимізації перспективного ряду продукції в постановці, що враховує можливість максимізації прибутку виробника. Обмеження в моделі можуть бути представлені як аналітичними, так і алгоритмічними та імітаційними моделями.