Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Математична модель абсорбції оксидів азоту під тиском
    (НТУ "ХПІ", 2010) Тошинський, Володимир Ілліч; Печенко, Тамара Іванівна; Литвиненко, Олександр Олександрович; Букатенко, Олексій Іванович
    В статті пропонується математична модель абсорбції оксидів азоту під тиском. Розрахунок ведеться по парціальному тиску оксидів азоту на задану концентрацію азотної кислоти при певному співвідношенні рідкої і газової фаз.
  • Ескіз
    Документ
    Фізико-хімічні та технологічні дослідження концентрування азотної кислоти за допомогою кальцієвої селітри
    (НТУ "ХПІ", 2011) Шестозуб, А. Б.; Бердо, Р. В.; Олійник, М. А.; Фролова, Л. А.; Волошин, М. Д.
    Наведені результати експериментальних визначень температур кипіння та значень парціальних тисків компонентів систем Са(NO₃)₂ – НNO₃ – Н₂О в областях високих концентрацій Са(NO₃)₂ і температур. Досліджено технологічні умови концентрування азотної кислоти концентрованими розчинами технічної кальцієвої селітри. Отримані результати досліджень апроксимовані у вигляді математичних залежностей вмісту азотної кислоти в паровій фазі, надлишкового тиску, маси та концентрації азотної кислоти в конденсаті.