Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 6 з 6
  • Ескіз
    Документ
    Управління формуванням структури капіталу підприємства
    (НТУ "ХПІ", 2011) Тертичний, П. О.; П'ятак, Тетяна Вікторівна
    У роботі запропонований метод формування оптимальної структури капіталу підприємства.
  • Ескіз
    Документ
    Оптимизация структуры капитала как способ повышения стоимости предприятия (на примере ОАО «ТУРБОАТОМ»)
    (НТУ "ХПИ", 2014) Мищенко, Владимир Акимович; Чурсина, Т. Г.
    В статье рассмотрен способ оптимизации структуры капитала предприятия и влияние данной структуры на стоимость компании в целом. Проведен анализ теоретических исследований в данной области. Рассмотрена деятельность отечественного гиганта машиностроения «Турбоатом». Исследование проведено за 5 лет деятельности предприятия и определена оптимальная структура капитала при которой стоимость предприятия максимальна. Данные выводы позволили дать прогнозы относительно финансовой деятельностиы предприятия в современных условиях.
  • Ескіз
    Документ
    Оптимізація структури капіталу та її вплив на фінансовий стан підприємства
    (НТУ "ХПІ", 2014) Петряєва, З. Ф.
    В рамках дослідження автором узагальнено основні чинники, які впливають на структуру капіталу підприємств. Запропоновано рекомендації, спрямовані на вдосконалення аналізу структури капіталу підприємства та прогнозування темпів зростання чистого прибутку. Побудовано модель залежності показника темпів зростання чистого прибутку від факторів, які обумовлюють показник. Розкрито економічний сенс розробленої моделі і обґрунтовано можливість її використання для прогнозування темпів зростання чистого прибутку. Запропоновано впровадження у сферу управління підприємством сучасних комп'ютерних технологій, використання математичних методів у процесі вирішення економічних завдань.
  • Ескіз
    Документ
    Влияние соотношения собственных и заемных средств в сруктуре капитала на прибыль предприятия (на примере ОАО "Турбоатом")
    (НТУ "ХПИ", 2014) Мищенко, Владимир Акимович; Мозенков, Олег Владимирович; Чурсина, Т. Г.
    В статье рассмотрено влияние соотношения собственных и заемных средств в общей структуре капитала предприятия на его прибыль. Представлена динамика изменения показателей за 10 лет деятельности предприятия ОАО "Турбоатом". Проведенный анализ показал, что максимальной прибыли предприятие достигает, когда доля заёмного капитала составляет одну треть в общей структуре, тогда как уменьшение или увеличение этой доли ведет к более низким доходам. Предложено использовать результаты проведенного исследования для оптимизации структуры капитала предприятий.
  • Ескіз
    Документ
    Шляхи оптимізації структури капіталу: аналіз теоретичних надбань
    (НТУ "ХПІ", 2013) П'ятак, Тетяна Вікторівна; Гальцов, А. Ю.
    В статті розглянуті різноманітні підходи до формування ефективної структури капіталу та основні напрямки вивчення цього питання; описуються критерії оптимізації структури капіталу.
  • Ескіз
    Документ
    Порівняльний аналіз політики фінансування міжнародних компаній у сфері автомобільної промисловості
    (НТУ "ХПІ", 2013) Загребальна, О. В.
    В статті проводиться порівняльний аналіз політики фінансування у автомобілебудівній промисловості. Визначається структура капіталу певних підприємств, а також форми запозиченого капіталу, що вони використовують. Зроблені висновки щодо визначення найбільш поширених форм та причин такого вибору