Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    "Розумні" електричні апарати для побутового щитка з дистанційним керуванням: огляд ринку, напрями подальшого вдосконалення та досліджень
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2022) Сідак, Віталій Олександрович; Пантелят, Михайло Гаррійович
    Системи "розумний дім" набувають все більшого розповсюдження в сучасному суспільстві. На ринку присутня значна кількість так би мовити "розумних" електричних апаратів з використанням електромагнітних або, частіше, твердотільних реле; а також відмикачів. Мета роботи – порівняльний аналіз принципів дії, технічних характеристик, переваг і недоліків "розумних" електричних апаратів для домашнього щитка з дистанційним керуванням, присутніх на сучасному ринку, і на цій основі формулювання пропозицій стосовно усунення виявлених недоліків шляхом проведення науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт. З узагальненого порівняння можна зробити висновок, що технічні рішення "розумних" апаратів з реле поки що в цілому поступаються своїм "побратимам"-відмикачам, головним чином – за видами захисту. Усунути цей суттєвий недолік запропоновано завдяки використанню блока живлення, який підтримує відповідні види захисту.
  • Ескіз
    Публікація
    Дослідження сутності мотиваційних теорій: сучасні, теорії атрибуції та поля
    (НТУ "ХПІ", 2017) Гуцан, Олександр Миколайович
    У статті розглядаються комплекс підходів до сучасного розуміння системи теорій мотивації з різних позицій. Сучасні теорії відходять від класичного (тобто змістовного й процесуального) розуміння мотивації, що розширює розуміння проблеми мотивації. Теорії атрибуції пояснюють мотиваційну поведінку та взаємодію з підприємством сукупністю дії зовнішніх і внутрішніх сил. Мотиваційні теорії поля виходять з позиції, що виробничо-функціональна взаємодія працівника та фірми формуються під дією "поля", тобто якогось середовища (або сукупності декількох середовищ), яке впливає на людину та формують його дії.
  • Ескіз
    Документ
    Некоторые методы решения задач классификации объектов и группировки параметров
    (Национальный технический университет "Харьковский политехнический институт", 2013) Гамаюн, Игорь Петрович; Безменова, Ольга Николаевна
    Статья посвящена рассмотрению особенностей некоторых из существующих методов классификации объектов и группировки параметров. Рассмотрены неиерархические и иерархические методы, выполнено их сопоставление.