Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Удосконалення системи обліку, оцінки і моніторингу техногенних родовищ з використанням геоінформаційних технологій
    (НТУ "ХПІ", 2017) Павличенко, Артем Володимирович; Бучавий, Юрій Володимирович; Федотов, Вячеслав Вікторович; Деменко, Ольга Володимирівна; Тріпачова, Карина Володимирівна
    Проведено аналіз системи державного обліку і моніторингу техногенних родовищ України. Обґрунтовано техніко-економічні та екологічні показники за якими можна оцінити доцільність розробки техногенного родовища, та його екологічну небезпеку для прилеглих територій. Створено структуру геоінформаційної системи "Техногенні родовища" відповідно до вирішення типових задач. На базі програми ESRI ArcGIS розроблена інтерактивна геоінформаційна система "Техногенні родовища Дніпропетровської області", яку реалізовано у мережі Інтернет за допомогою середовища ArcGIS-Online. Дана інформаційна система може слугувати основою ведення геоекологічного моніторингу техногенних родовищ на загальнодержавному і регіональному рівнях.
  • Ескіз
    Документ
    Розробка мультиагентної системи обробки даних для забезпечення екологічного моніторингу
    (НТУ "ХПІ", 2013) Лабжинський, В. А.
    В статті запропоновано авторське бачення мультиагентної системи для потреб здійснення екологічного моніторнигу. Визначено суть мультиагентної системи та її агентів, описано властивості і завдання мультиагентної системи. Зроблена спроба дослідити принципи використання мультиагентних систем в Державній системі екологічного моніторингу довкілля