Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Архітектоніка бюджетної системи України: інституційний аспект
    (НТУ "ХПІ", 2014) Городецька, Т. Е.
    Дана стаття присвячена інституційним аспектам бюджетної системи України. Розкрито зміст бюджетної системи як соціально-економічного інституту держави, тобто інституту загальносуспільного представництва. У публікації розглядається інституційна архітектоніка бюджетної система з позицій формальних та неформальних інститутів, що визначають бюджетний коморнийпроцес, з метою ефективного управління бюджетними коштами. Визначено, що для ефективного здійснення реформи бюджетної системи як економічного інституту необхідною умовою має стати організація соціального контролю за всіма учасниками економічного процесу.
  • Ескіз
    Документ
    Контролінг організаційної поведінки у системі внутрішньогосподарських відносин
    (НТУ "ХПІ", 2014) Парцирна, Алла Леонідівна; Іменинник, А. М.
    Представлено аналіз теоретичних поглядів на природу, характер і механізми управління організаційною поведінкою суб’єктів внітрішньогосподарських відносин з позицій нової інституціональної економічної теорії. Автором досліджені основні проблеми, що виникають під час взаємодії агента та принципала, а саме: проблеми морального ризику, несприятливого вибору та проблеми вимагання і запропоновані шляхи їх подолання. Для зменшення агентських витрат та підвищення ефективності управлінських ріщень слід впроваджувати такі інструменти контролінгу організаційної поведінки, як системи виміру результатів з використанням трансфертних цін, мотивації і матеріального заохочення.