Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Параметри пористості SiO₂-матриць, отриманих золь-гель методом
    (НТУ "ХПІ", 2016) Волошина, Людмила Іллівна; Беспалова, Ірина Ігорівна; Вягін, Олег Геннадійович; Малюкін, Юрій Вікторович
    Охарактеризовано структурні параметри зразків SiO₂-матриць, отриманих при температурах 120 °С, 500 °С і 750 °С золь-гель методом. Визначені основні характеристики пористості синтезованих зразків: питома площа поверхні за допомогою моделі ВЕТ та загальний об’єм пор, розміри пор та їх розподіл за розмірами за моделлю BJH. Встановлено, що синтезовані зразки SiO₂-матриць є мезопористими матеріалами з питомою площею поверхні 400-900 м²/г та пористістю 20-55 % та середнім діаметром пор 2-3 нм в залежності від температури отримання.
  • Ескіз
    Документ
    Методика определения пористости и удельной поверхности жмыха масличных культур
    (НТУ "ХПИ", 2013) Мазур, Е. В.; Евтушенко, С. Л.; Катасонова, Н. Г.; Литвиненко, Елена Анатольевна
    В статье описан разработанный метод определения открытой пористости, кажущейся плотности, эффективного порового объема и удельной поверхности жмыха масличных культур, позволяющих оценивать процесс экстракции.