Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 8 з 8
  • Ескіз
    Документ
    Моделювання доходів населення з метою їх оподаткування
    (НТУ "ХПІ", 2016) Кукурян, Наталія Ігорівна; Фадєєва (Коптєва), Ганна Миколаївна
    Проаналізовано динаміку доходів населення та виявлено вплив основних факторів на доходи населення України. Побудована регресійна модель є досить ефективним інструментом факторного аналізу доходів населення, що дозволяє визначити абсолютний та відносний вплив факторів на результативний показник, а також отримувати надійну оцінку майбутнього рівня результативної ознаки на перспективу з урахуванням різних умов соціально-економічного розвитку країни.
  • Ескіз
    Публікація
    Аналіз факторів, які впливають на ефективність праці персоналу підприємства
    (НТУ "ХПІ", 2016) Погорєлова, Тетяна Олексіївна
    У статті розглянуто соціально-економічну сутність ефективності праці та значення її цілеспрямованого підвищення для забезпечення успішного функціонування підприємств. З’ясовано принципи її визначення й основні показники, окреслено фактори і резерви підвищення продуктивності праці.
  • Ескіз
    Документ
    Теоретичне обгрунтування управлінського аспекту трудової мотивації
    (НТУ "ХПІ", 2015) Нестеренко, С. А.; Бочарова, Н. О.
    В статті розглянуті особливості мотиваційної складової в межах сучасних діючих систем управління підприємством . При створенні дієвого мотиваційного механізму доцільно застосовувати поетапний підхід до її вирішення, зокрема: послідовне виділення з усієї сукупності компонентів мотиваційного механізму ряду пріоритетних проблем з метою концентрації зусиль і керуючого впливу на цих напрямках. Проаналізовани теоретичні аспекти трудової мотивації.
  • Ескіз
    Публікація
    Удосконалення обліку оплати праці як фактор підвищення продуктивності праці
    (НТУ "ХПІ", 2014) Линник, Олена Іванівна; Матвєєв, І. А.
    Розглянуто проблеми удосконалення організації оплати праці. Метою є обґрунтування реформування обліку заробітної плати робітників з метою підвищення продуктивності праці. В статті зазначено, що для більш ефективного використання ресурсів підприємствам слід провести ряд заходів по оптимізації фонду оплати праці та підвищенню продуктивності праці.
  • Ескіз
    Документ
    Аналіз шляхів удосконалення автоматизації обліку заробітної плати на підприємстві
    (НТУ "ХПІ", 2013) Юр'єва, Ірина Анатоліївна; Березіна, Т. В.
    Досліджено питання удосконалення ведення бухгалтерського обліку шляхом ведення автоматизованого обліку підприємства за допомогою іншого програмного продукту. Встановлені проблеми діючої програми, які викликали необхідність у цьому та запропоновано більш сучасний і зручний програмний продукт. Представлена інформація щодо програми та проведено аналіз на предмет задоволення потреб всіх рівнів управління працею та її оплатою на БУ "Укрбургаз".
  • Ескіз
    Документ
    Вплив рівня зайнятості та оплати праці на задоволеність економічних агентів з позиції «економіки щастя»
    (НТУ "ХПІ", 2013) Попадинець, Олена Василівна
    Розглядаються економічні аспекти задоволення людини в контексті наукового напрямку «економіка щастя». Серед головних детермінант економічного щастя аналізується рівень середньої заробітної плати, показник зайнятості та соціальних гарантій. Досліджуються причини прямої залежності задоволення людини від рівня грошового доходу.
  • Ескіз
    Документ
    Підвищення ефективності системи стимулювання персоналу організації
    (НТУ "ХПІ", 2013) Шилова, К. В.
    У статті досліджено теоретичні та практичні аспекти системи стимулювання персоналу організації. Відносно проведеного аналізу запропонований ряд заходів стосовно удосконалення існуючої системи стимулювання праці персоналу в банківській сфері діяльності та зроблені висновки щодо їх впровадження.
  • Ескіз
    Документ
    Моделирование механизмов построения системы материального стимулирования персонала малых и средних предприятий машиностроения
    (НТУ "ХПИ", 2013) Мищенко, Владимир Акимович; Бондаренко, Д. А.
    В статье предложены принципы построения системы управления эффективностью труда работников малых и средних предприятий машиностроения. Разработан алгоритм создания системы оплаты и стимулирования труда работников малых и средних предприятий машиностроительной отрасли