Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/4033
Title: Методичні вказівки та завдання до практичних занять з англійської мови
Authors: Новік, Світлана Андріївна
Пономарьова, Ольга Ігорівна
Вітухіна, Ніна Василівна
Keywords: лексика; комунікативна компетенція студентів; граматичні навички
Issue Date: 2006
Publisher: НТУ "ХПІ"
Citation: Методичні вказівки та завдання до практичних занять з англійської мови : для студ. інженерних спец. / уклад.: С. А. Новік, О. І. Пономарьова, Н. В. Вітухіна ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". – Харків : НТУ "ХПІ", 2006. – 40 с.
Abstract: Усі тексти базуються на автентичних джерелах, підібрані згідно з професійними та загальними інтересами молоді та ставлять за мету не лише розвиток навичок усіх видів читання текстів з першоджерел, але й залучення студентів до дискусій та створення діалогів та монологів за темами, що обговорюються у текстах, тобто сприяють формуванню та розвитку комунікативної компетенції студентів. Виконання післятекстових завдань (imitation exercises, transformatiоn exercises, substitution and creative exercises) дає можливість розвивати комунікативні та граматичні навички, навчитися висловлювати власну думку як в усній, так і в письмовій формах.
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/4033
Appears in Collections:Кафедра іноземних мов

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
prohramy_2006_Metodychni vkazivky.pdf409,42 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.