Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/42205
Title: Методичні вказівки до практичних занять з англійської мови для студентів-бакалаврів, які вступають до магістратури та отримують освіту англійською мовою
Other Titles: Methodological instructions for practical classes in the English language for Bachelors wishing to take a Master course in English
Authors: Вракіна, Вікторія Вікторівна
Беркутова, Тетяна Іванівна
Танько, Євгенія Владиславівна
Keywords: методичні вказівки; мова іноземна; тестування
Issue Date: 2019
Publisher: Мадрид
Citation: Методичні вказівки до практичних занять з англійської мови для студентів-бакалаврів, які вступають до магістратури та отримують освіту англійською мовою = Methodological instructions for practical classes in the English language for Bachelors wishing to take a Master course in English / уклад.: В. В. Вракіна, Т. І. Беркутова, Є. В. Танько ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". – Харків : Мадрид, 2019. – 40 с. – Англ. мовою.
Abstract: Мета методичних вказівок – розвинути у студентів навички виконання тестових завдань з англійської мови з таких аспектів, як аудіювання, читання, лексика, граматика, використання англійської мови в усній та письмовій формі, та допомогти їм підготуватися до складання іспиту. Методичні вказівки призначені для підготовки до тестування студентів-бакалаврів, які збираються вступати до магістратури та отримують освіту англійською мовою. Вони відповідають вимогам, що висуваються програмою мовної підготовки бакалаврів для складання іспитів з англійської мови у тестовій формі з таких аспектів, як аудіювання, читання, лексика, граматика, використання англійської мови в усній та письмовій формі.
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/42205
Appears in Collections:Кафедра "Іноземна мова"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
prohramy_2019_Anhliiska_mova_bakalavry.pdf454,87 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.