Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/4911
Название: Методичні вказівки до лабораторних робіт "Визначення типу, концентрації і рухливості основних носіїв заряду в напівпровідниках" з розділу "Дослідження електронних параметрів напівпровідників термоелектричним та гальваномагнітними методами" дисципліни "Фізичні методи дослідження матеріалів"
Авторы: Копач, Володимир Романович
Хрипунов, Геннадій Семенович
Харченко, Микола Михайлович
Кіріченко, Михайло Валерійович
Зайцев, Роман Валентинович
Ключевые слова: носії заряду; напівпровідники; термоелектричний метод; електрорушійна сила Холла; геометричний магнетоопір
Дата публикации: 2009
Издательство: НТУ "ХПІ"
Библиографическое описание: Методичні вказівки до лабораторних робіт "Визначення типу, концентрації і рухливості основних носіїв заряду в напівпровідниках" з розділу "Дослідження електронних параметрів напівпровідників термоелектричним та гальваномагнітними методами" дисципліни "Фізичні методи дослідження матеріалів" : для студ. напряму підготовки 6.050801 "Мікро- та наноелектроніка" / уклад. В. Р. Копач [та ін.]. – Харків : НТУ "ХПІ", 2009. – 68 с.
Краткий осмотр (реферат): Методичні вказівки до лабораторних робіт з розділу "Дослідження електронних параметрів напівпровідників термоелектричним та гальвано-магнітними методами" дисципліни "Фізичні методи дослідження матеріалів" стосуються чотирьох лабораторних робіт: "Визначення типу основних носіїв заряду в напівпровідниках термоелектричним методом", "Визначення параметрів основних носіїв заряду в напівпровідниках шляхом виміру електрорушійної сили Холла", "Визначення параметрів основних носіїв заряду в напівпровідниках методом Ван-дер-Пау" і "Визначення рухливості основних носіїв заряду в напівпровідниках шляхом виміру геометричного магнетоопору"
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/4911
Располагается в коллекциях:Кафедра "Мікро- та наноелектроніка"

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
prohramy_2009_Vyznachennia_typu.pdf1,27 MBAdobe PDFЭскиз
Открыть
Показать полное описание ресурса Просмотр статистики  Google ScholarВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.