Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/52153
Title: Методичні вказівки до лабораторних робіт з курсу "Системи автоматизованого проектування в автотракторобудуванні". Розділ "Тривимірне твердотільне моделювання"
Authors: Павлій, Ніна Володимирівна
Пелипенко, Євген Сергійович
Keywords: методичні вказівки; комп'ютерні технології; тверді тіла; 3D-системи; побудови тривимірної моделі
Issue Date: 2017
Citation: Методичні вказівки до лабораторних робіт з курсу "Системи автоматизованого проектування в автотракторобудуванні". Розд. "Тривимірне твердотільне моделювання" [Електронний ресурс] / уклад.: Н. В. Павлій, Є. С. Пелипенко ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". – Електрон. текст. дані. – Харків, 2017. – 39 с. – URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/52153.
Abstract: Сьогодні в сфері автоматизованого проектування конструкцій відзначається тенденція переходу від двовимірного проектування до тривимірного моделювання. До недавнього часу саме площинне креслення було єдиною "мовою", якою могли розмовляти технічні фахівці. Сучасні комп'ютерні технології надають інженеру якісно більш досконалий засіб спілкування – тривимірну модель, яка хоча й існує у вигляді ланцюжка бітів і байтів у пам’яті комп’ютера, проте володіє цілком реальними фізичними властивостями: об’ємом, щільністю, масою, центром тяжіння, моментами інерції і т. д. Цю модель можна розглядати з різних сторін, розібрати і зібрати (якщо мова йде про складальні одиниці), навіть зазирнути всередину моделі. Мета цього видання – продемонструвати студенту переваги тривимірного моделювання, переконати, що перехід на тривимірне моделювання не є проблемою, і допомогти в короткий термін ознайомитися з основними правилами моделювання. Найголовніше полягає в тому, що методи моделювання, які реалізуються в програмі автоматизованого проектування, є на сьогоднішній день загальноприйнятими у всіх сучасних 3D-системах. Тому вам належить не просто вивчити роботу в конкретній системі, а ознайомитися з найбільш поширеним підходом до створення твердих тіл. Методичні вказівки використовуються студентами спеціальностей 274 "Автомобілі і автомобільне господарство" та 133 "Галузеве машинобудування" всіх форм навчання.
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/52153
Appears in Collections:Кафедра "Автомобіле- і тракторобудування"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
prohramy_2017_Avtomatyzovane_proektuvannia.pdf704,1 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.