Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/52744
Title: Методичні вказівки до аудіювання "BBC news"
Authors: Малько, Наталія Олександрівна
Басов, Віктор Васильович
Keywords: методичні вказівки; англійська мова; лексика; комунікативна компетенція
Issue Date: 2020
Publisher: ФЛП Черноусов О. І.
Citation: Методичні вказівки до аудіювання "BBC news" : для студентів 1 курсу / уклад.: Н. О. Малько, В. В. Басов ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". – Харків : Черноусов О. І., 2020. – 24 с. – Англ. мовою.
Abstract: Аксіомою сучасної методики викладання іноземних мов є використання автентичного матеріалу для формування комунікативної компетенції в аудіюванні. Вміння здійснювати комунікацію залежить значною мірою від того, наскільки студенти опанували навички розуміння на слух англійської мови в природному темпі та обсязі. Дані методичні вказівки призначені для студентів 1 курсу і сприятимуть подоланню можливих труднощів розуміння на слух. Методичні вказівки складаються з аудіоматеріалів новин медіа-компанії BBC, які мають різну тематику та охоплюють лексику як побутового, так і загальнонаукового рівня з таких областей як економіка, екологія, охорона здоров’я та інших. До кожного звукового запису, зробленого носіями мови, додається його текстовий варіант (tapescript) з метою забезпечення самоконтролю розуміння на слух, а також система завдань, спрямованих на розвиток мовного, предметного і логічного мислення.
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/52744
Appears in Collections:Кафедра іноземних мов

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
prohramy_2020_Audiiuvannia.pdf441,38 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google ScholarItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.