Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/7639
Title: Математичні моделі та оптимізація кредитного ризику
Authors: Гомозов, Євген Павлович
Кулагіна, К. М.
Keywords: кредитний ризик; математична модель; оптимізація; кредитний портфель
Issue Date: 2013
Publisher: НТУ "ХПІ"
Citation: Гомозов Є. П. Математичні моделі та оптимізація кредитного ризику / Є. П. Гомозов, К. М. Кулагіна // Вісник Нац. техн. ун-ту "ХПІ" : зб. наук. пр. Темат. вип. : Математичне моделювання в техніці та технологіях. – Харків: НТУ "ХПІ". – 2013. – №54 (1027). – С. 59-62.
Abstract: Розглянуто задачу аналізу методів оцінки кредитного ризику та знаходження оптимальної методики управління кредитним ризиком.
URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/7639
Appears in Collections:Вісник № 54
Кафедра "Комп'ютерна математика і аналіз даних"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
vestnik_HPI_2013_54_Homozov_Matematychni.pdf458,95 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record  Google Scholar



Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.