Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2429
Название: Лабораторний практикум з курсу "Основи охорони праці"
Авторы: Березуцький, Вячеслав Володимирович
Бондаренко, Тамара Степанівна
Васьковець, Людмила Антонівна
Валенко, Григорій Георгійович
Вершиніна, Неллі Петрівна
Винник, Ірина Олександрівна
Горбенко, Вероніка Володимирівна
Древаль, Олександр Миколайович
Райко, Валентина Федорівна
Кузьменко, Олена Олексіївна
Котлярова, Світлана Володимирівна
Латишева, Майя Михайлівна
Любченко, Ірина Миколаївна
Павленко, Тетяна Семенівна
Пархоменко, Володимир Вікторович
Мягкий, Віталій Олександрович
Устинова, Наталія Дмитрівна
Чуніхіна, Лідія Миколаївна
Шамша, Людмила Федорівна
Ящеріцин, Євген Володимирович
Ключевые слова: лабораторні роботи; електромережі; електричний струм; заземлення; електроустановка; занулення; речовини шкідливі; запиленість; перша медична допомога; шум виробничий
Дата публикации: 2005
Издательство: Факт
Библиографическое описание: Лабораторний практикум з курсу "Основи охорони праці" : навч. посібник / В. В. Березуцький [та ін.] ; ред. В. В. Березуцький ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". – Харків : Факт, 2005. – 348 с.
Краткий осмотр (реферат): Практикум, який охоплює широкий спектр питань з охорони праці, розроблено для студентів політехнічних ВНЗ. У ньому викладено методичні вказівки щодо виконання лабораторних робіт; наведено методи і засоби аналізу та захисту працівників від впливу небезпечних і шкідливих виробничих факторів; розглянуто технічні питання безпеки праці, вимоги до безпеки технологічних процесів, технологічного устаткування та його експлуатації; подано основні відомості щодо процесу горіння пожежонебезпечних речовин і матеріалів; розглянуто питання профілактики і гасіння пожеж. Посібник відповідає навчальній програмі з курсу "Охорона праці", а також може бути корисним для інженерно-технічних фахівців у вирішенні питань, пов’язаних з охороною праці.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2429
Располагается в коллекциях:Кафедра "Охорона праці і навколишнього середовища"

Показать полное описание ресурса Просмотр статистики  Google ScholarВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.