2016

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/21405

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Дослідження теплового захисту будівель при утепленні пористими теплоізоляційними матеріалами
    (НТУ "ХПІ", 2016) Шумська, Любов Петрівна
    В статті розглядаються результати досліджень, які проводились експериментально в лабораторних умовах та в діючих будівлях. Досліджувалися зразки нових пористих матеріалів на основі спучених гідро розчинних силікатів та кремнезему. На основі отриманих даних аналізувалися методи утеплення огороджуючи конструкцій, перебіг теплових і вологісних процесів, що відбуваються в огороджувальних конструкціях не утеплених та утеплених будівель. Отриману інформацію закладено в основу методики розрахунку параметрів мікроклімату в приміщеннях.
  • Ескіз
    Документ
    Композиційна високопориста теплова ізоляція з ефективними параметрами пористості
    (НТУ "ХПІ", 2016) Павленко, Анатолій Михайлович; Чейлитко, Андрій Олександрович; Носов, Максим Андрійович
    Виконано емпіричні дослідження композиційного матеріалу, складовими частинами якого є вогнетривка вата вкрита тонким шаром алюмінію та алюмінієва фольга. Для покращення теплофізичних властивостей композиційного матеріалу в ваті були зроблені комірки параболоїдної форми після чого на деформовану поверхню нанесено тонкий шар алюмінію. Загальна ширина експериментальних зразків складала 5 мм. За допомогою методу планування експерименту знайдено оптимальні геометричні розміри комірок, при яких досягається коефіцієнт теплопровідність 0,226 Вт/(м∙К).
  • Ескіз
    Документ
    Исследование температурного режима работы зарядного блока электроразрядных погружных устройств
    (НТУ "ХПИ", 2016) Хвощан, Олег Вильямович
    С использованием программных продуктов MathCAD и Femlab проведен теоретический расчет температурного поля зарядного блока высоковольтных электроразрядных погружных устройств с выходной мощностью 1 кВА и промежуточным преобразованием энергии на частоте 15 кГц. Определены критические к перегреву элементы конструкции зарядного блока, включающего инвертор напряжения, высоковольтный трансформатор и высоковольтный выпрямитель. Проведено сравнение результатов теоретических расчетов с экспериментальными данными. Предложены варианты решений для снижения температур перегрева элементов.