2016

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/21405

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Системно-ціннісні засади управління інтегрованими програмами розвитку молочарства на основі моделювання
    (НТУ "ХПІ", 2016) Тригуба, А. М.; Шолудько, П. В.; Сидорчук, Л. Л.; Боярчук, О. В.
    На підставі виконаного аналізу стану молочарства та державних цільових програм його розвитку обґрунтовано потребу удосконалення інструментарію для управління цими програмами. Запропоновані науково-методичні засади управління технологічно інтегрованими програмами розвитку молочарства базуються на системно-ціннісному підході та імітаційному моделюванні. Обґрунтована концептуальна модель технологічно інтегрованої системи управління молочарством включає множину взаємопов‘язаних техніко-технологічних та організаційно-технічних підсистем, у кожній із яких формується цінність.
  • Ескіз
    Документ
    Класифікація та комплексна цінність стану торгово-розважальних центрів: проектно-орієнтований підхід
    (НТУ "ХПІ", 2016) Рак, Юрій Павлович; Головатий, Р. Р.
    Проведено аналіз стану реалізації проектів об‘єктів торгово-розважальних центрів з позиції підвищення рівня безпеки життєдіяльності та запропоновано означення «Торгово-розважальний центр», «Торгово-розважальний комплекс» та «Комплексна цінність торгово-розважальних центрів». Виконана класифікація торгово-розважальних центрів за класифікаційними ознаками та критеріями, що характеризують підвищений стан безпеки та привабливість при їх експлуатації.
  • Ескіз
    Документ
    Концептуальна модель життєвого циклу програми
    (НТУ "ХПІ", 2016) Сухонос, Марія Костянтинівна; Старостіна, Альона Юріївна; Богославець, Аліна Олександрівна
    Запропоновано концептуальну модель життєвого циклу програми. Яка у якості результуючого показника оперує категорією структурної комплексної цінності, причому верхній рівень цінності декомпозується на основі методології Р2М і включає цінності чотирьох груп, а саме: унікальна цінність активу, цінність інновацій, цінність для власників і цінність інтелектуального активу Головною задачею запропонованої моделі є формалізація життєвого циклу програми у розрізі час/результат, що дає змогу підвищити ефективність управління програмою. Також розроблено механізм формування комплексної цінності програми, на основі бальної оцінки, як такої, яка здатна оцінити цінності різної якості за допомогою експертного методу.