2017

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/28160

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Ескіз
    Публікація
    Аналіз інноваційної діяльності підприємств машинобудівної галузі
    (НТУ "ХПІ", 2017) Котлярова, Ангеліна Вікторівна; Кочетова, Тетяна Іванівна
    Проведено аналіз інноваційної діяльності машинобудівних підприємств України за 2010–2015 рр. Досліджено динаміку інноваційної активності, напрямів та обсягів фінансування витрат на інноваційну діяльність. У результаті дослідження було виявлено основні причини погіршення цих показників, запропоновано ряд заходів щодо формування інноваційного розвитку вітчизняних підприємств машинобудівного комплексу України.
  • Ескіз
    Документ
    Ефективність діяльності промислових підприємств України на основі впровадження інновацій
    (НТУ "ХПІ", 2017) Майстро, Руслана Григорівна; Демків, Катерина Сергіївна
    Аналіз сучасного стану ефективності промислових підприємств показує, що існує ряд проблем в Україні, головними з них є: відсутність інвестицій, дефіцит сучасних технологій, розробок та обладнання, відтік кваліфікованих кадрів за кордон. Тому для покращення результативності виробництва промислової продукції варто якнайшвидше перейти до нової парадигми економічного розвитку, для чого необхідно створити належні умови покращить результативність виробництва промислової продукції для стимулювання інвестиційно-інноваційної діяльності за рахунок розвитку високотехнологічних галузей промисловості, орієнтованих на заміщення імпорту продукції її внутрішнім виробництвом з подальшим експортом.
  • Ескіз
    Документ
    Тенденції формування системи контролінгу на підприємствах машинобудування України
    (НТУ "ХПІ", 2017) Другова, Олена Сергіївна
    У статті розглянуті теоретичні питання процесу формування системи контролінгу на підприємствах. Наведено статистичні дані реалізованої продук- ції промисловості України. Проведено порівняльний аналіз фінансово-господарського стану промислових підприємств. Виявлено тенденції, диспропорції та нерівномірність розвитку, визначені індикатори стану, які використовують для побудови інтегральних індексів, що характеризують рівень розвитку, конкурентоспроможності Встановлені риси та особливості інноваційної активності промислових підприємств, на нашу думку, впливатимуть на формування цілей та сценарій запровадження контролінгу та фінансово-економічної безпеки підприємств.
  • Ескіз
    Документ
    Використання інструментів управління знаннями для підвищення ефективності взаємодії університетів та промисловості
    (НТУ "ХПІ", 2017) Штейнбрехер, Дар'я Олександрівна
    Представлено огляд основних напрямків діяльності університетів в галузі трансферу знань та запропоновано концептуальну схему взаємодії університетів та промисловості. Викладено фактори негативного впливу на стійкий розвиток системи кооперації університетів і промисловості. Запропоновано, онтологічну модель кооперації університетів з підприємствами промислової галузі, що розроблена за допомогою сучасних інструментів управління знаннями. Модель апробована трьома українськими ВНЗ в рамках проекту Темпус. Підкреслено необхідність впровадження моделі трансферу знань, яка дозволяє підвищити інноваційний потенціал вітчизняних підприємств.