2017

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/28160

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Раздача трубчатых заготовок в постоянном магнитном поле
    (НТУ "ХПИ", 2017) Краев, Максим Валериевич; Краева, Виолетта Святославовна
    Приведены результаты штамповки раздачей в постоянном магнитном поле индукцией до 1,15 Тл трубчатых цилиндрических заготовок из аустенитной стали 12Х18Н10Т, меди М3, алюминия АД0. Раздачей в магнитном поле достигнуто снижение силы деформации и увеличение предельной степени формоизменения. Для стали 12Х18Н10Т снижение усилия раздачи составило 11-19 %, для меди М3 – 5-16 %, для алюминия АД0 – до 19 %. Деформируемость металла увеличилась на 4-8 %. Описано оборудование для штамповки в магнитном поле. Описаны значения индукции магнитного поля между сердечниками катушек электромагнита в воздушном зазоре различной формы.
  • Ескіз
    Документ
    Прогнозування механічних властивостей здеформованого металу при холодному прямому видавлюванні стержневих виробів по схемі "заготовка за заготовкою"
    (НТУ "ХПІ", 2017) Калюжний, Володимир Леонідович; Потятиник, Андрій Миколайович; Куліков, Іван Петрович; Унгурян, Сергій Ілліч
    Методом скінченних елементів проведений аналіз холодного прямого видавлювання круглих стержнів з міді М3 по схемі "заготовка за заготовкою" з різним ступенем деформації. Для перевірки адекватності створених моделей виконаний розрахунковий аналіз такого видавлювання стержнів із сталі 45ХНМФА-Ш. Проведені експериментальні дослідження і порівняні результати по зусиллю деформування та по межі текучості здеформованого металу. Моделюванням видавлювання стержнів з міді встановлені залежності зусиль видавлювання від переміщення пуансонів, розподіли питомих зусиль на деформуючому інструменті при максимальному зусиллі деформування. Також виявлені напружено-деформований стан, ступінь використання ресурса пластичності, температура здеформованого металу та кінцеві форма і розміри виробів. На основі розрахункових даних по інтенсивності деформацій та з використанням експериментальної діаграми істиних напружень проведене прогнозування величини межі текучості здеформованого металу по перерізу стержнів після видавлювання.