Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/62920

Офіційний сайт http://eee.khpi.edu.ua/

Журнал "Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит" створений з метою всебічної підтримки державної політики в галузі енергозбереження, та інформування широких верств населення про нові наукові досслідження, актуальні проблеми та шляхи їх реалізації. Наукові статті журналу відображають дослідження вчених та фахівців в галузі економіки та енергетики направлених на підвищення енергоефективності.

Рік заснування: 2002. Періодичність: 12 раз на рік. ISSN 2313-8890 (Online), ISSN 2218-1849 (Print)

Новини

Журнал включено до категорії Б «Переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора наук, кандидата наук та ступеня доктора філософії» (накази МОН України № 886 від 02.07.2020 та № 1188 від 24.09.2020)

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 1 з 1
  • Ескіз
    Документ
    Енергоефективні технології саморозвитку регіональних сільських спільнот
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2022) Шевченко, Василь Григорович; Іванько, Олександр Олександрович; Мехович, Сергій Анатолійович
    У роботі розглянуто нові наукові підходи щодо вирішення актуальної задачі - системного відродження регіональних громад в кордонах колективно обраних Виборчих Округів. Зазначено, що для цього необхідні сучасні додаткові знання, що скорегують традиційні уявлення про життя. Сформульовано нові підходи щодо бачення ідеї децентралізації, обґрунтовано її цінність для функціонування України в надважких проблемах відродження її депресивних регіонів у всьому спектрі природних, людських, військових, економічних, екологічних та інших проблем. Запропоновано спрощену модель адаптивного СамоУправління і СамоРозвитку в регіонах в умовах ДеЦентралізації з неінвазивним науковим Державним супроводом. Запропоновано механізм впровадження адаптивної системи управління та обґрунтовано її вплив на ефективність роботи апарату управління, наукоємність,прийняття глобально оптимальних мультикритеріальних рішень з використанням комп’ютерних технологій. Наведено приклади розробок в галузі біотехнологій, що забезпечують надекономне цілорічне вирощування екочистих продуктів харчування і Біологічно Активних Продуктів оздоровчого харчування в принципово нових ГеліоТеплицях. Запропоновано механізм забезпечення системного ЕнергоЗбереженняз використанням ЕлектроТеплиць, сонячних колекторів, АероМеханічної малої енергетики.