Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/62920

Офіційний сайт http://eee.khpi.edu.ua/

Журнал "Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит" створений з метою всебічної підтримки державної політики в галузі енергозбереження, та інформування широких верств населення про нові наукові досслідження, актуальні проблеми та шляхи їх реалізації. Наукові статті журналу відображають дослідження вчених та фахівців в галузі економіки та енергетики направлених на підвищення енергоефективності.

Рік заснування: 2002. Періодичність: 12 раз на рік. ISSN 2313-8890 (Online), ISSN 2218-1849 (Print)

Новини

Журнал включено до категорії Б «Переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора наук, кандидата наук та ступеня доктора філософії» (накази МОН України № 886 від 02.07.2020 та № 1188 від 24.09.2020)

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 1 з 1
  • Ескіз
    Документ
    Особливості автотермічного режиму піролізу біомаси
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2023) Браверман, Вячеслав Якович
    Актуальність запропонованої роботи визначається необхідністю декарбонізації енергетичного сектора України та переходу на виробництво поновлюваного екологічного палива із відходів сільськогосподарської діяльності. Основним методом, що дозволяє виробляти таке паливо, є піроліз. Ефективне використання біомаси в існуючому паливному обладнанні обмежується рядом властивих їй специфічних властивостей, таких як висока вологість, низька насипна щільність, висока шлакуюча здатність золи, відкладення смол в газоходах котла, хімічний недопал та ін. використання в якості палива навіть на існуючому паливному обладнанні є піроліз, що дозволяє отримати енергетично цінні тверді, рідкі та газоподібні енергетичні продукти. У цій роботі розглядаються методи підвищення економічної привабливості технологій піролізу біомаси за рахунок використання внутрішньої екзотермічної енергії реакції. Наведено наведено зіставлення різних видів піролізу з погляду його тривалості, температури та одержуваних продуктів. Визначено умови, за яких процес піролізу біомаси стає авто термальним.